Servis

Přestal Vám jít u LED TV obraz a jde pouze zvuk? Problikává obrazovka, nebo je obraz fialový? Máte TV Panasonic, který nejde vůbec, jen bliká červená kontrolka?

Pokud ano, pak se jedná s největší pravděpodobností o poruchu podsvícení. Zavolejte nám na tel. 720 235 446 a domluvíme se na opravě. Provádíme výměnu LED podsvitů u všech běžných značek televizí.

U ostatních poruch provádíme servis pouze na televizory zakoupené u naší firmy, na které máme k dispozici dokumentace, vybavení i náhradní díly.

OLED, LED, LCD a plazmové TV patří k nejsložitějším výrobkům spotřební elektroniky, které se stále vyplatí při nečekané poruše nechat opravit.

V drtivé většině poruch u plochých televizorů se nám daří přístroj opravit, aniž bychom museli měnit celou „desku“, která bývá obvykle velmi drahá a oprava se potom může stát nerentabilní.

Kvalitní přístrojové vybavení, předzásobení náhradními díly a mnoholeté zkušenosti nám umožňují provádět opravy ve velmi krátké době a za bezkonkurenční ceny.

Samozřejmostí je i bezplatné zapůjčení náhradní TV po celou dobu opravy.

Tuto zkušenost má za více než 30 let působení naší firmy již značné množství zákazníků a při obměně za nový, modernější přístroj se k nám při koupi nového vrací, což nás pochopitelně těší a je potvrzením správnosti naší strategie a přístupu k zákazníkovi.